تولید بازی موبایلی راز متان با محوریت مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی

تولید بازی موبایلی راز متان با محوریت مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی

سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی از اتمام مراحل تولید بازی موبایلی راز متان با هدف آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی برای رده های سنی مختلف توسط این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیداحمدعلوی دراین باره گفت: بازی”راز متان” با محور آموزش راهکارهای مصرف ایمن و بهینه گاز ویژه رده‌های سنی مختلف طراحی و پیاده سازی شده است.

وی با اشاره به فضای حاکم به داستان این بازی افزود: رازمتان با سناریوی آموزشی و معمایی طراحی شده و به گونه است که کاربران در حین بازی با خطرات احتمالی گازطبیعی آشنا شده و شیوه های مدیریت مصرف گاز را فرا می گیرند.علوی با بیان این مطلب که جلسات گسترده‌ای با کارشناسان مطرح حوزه جامعه شناسی و روانشناسی کودک برای پیاده سازی مطلوب این طرح برگزار شده گفت: تلاش کرده ایم تا جذابیت های گرافیکی و معمایی بازی، مطابق با سنین مختلف طراحی و تولید شود.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی درباره دلیل نام گذاری این بازی به نام “رازمتان” اظهار کرد: نام دیگر گاز طبیعی، “متان” است و کشف حقیقت تاثیرگذاری این ماده حیاتی در زندگی انسان امروز یکی از اهداف این بازی می باشد.

علوی افزود: بازی راز متان در بستر اندورید و IOS طراحی شده و علاقمندان می توانند برای استفاده از این برنامه، فایل نصبی را از مارکت هایی همچون “کافه بازار”، “مایکت” و “گوگل پلی” و برای نصب بر روی آیپد و تلفن های آیفون از “سیب اپ” دریافت کنند.

منبع : سایت شرکت گاز خراسان رضوی 

اشتراک گذاری پست

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان