جذابترین اپلیکیشن واقعیت افزوده آموزش نماز

جذابترین اپلیکیشن واقعیت افزوده آموزش نماز

همانطور که میدونین نماز خوندن از واجبات الهی دین ما، یعنی دین اسلام هست، که خداوند در پنج وعده در شبانه روز مقرر نموده، پس درست خوندن و انجام دادن این کار و یا آموزش دادن درست اون خیلی مهمه، چون خداوند هر عملی رو که به انسان‌ها واجب کرده قطعا فواید زیادی برای جسم و روح ما داره و باعث رشد و کامل شدن انسان از جنبه های مختلف فردی و اجتماعی اون میشه.

مهم ترین فایده این عبادت الهی، نزدیک شدن به خداوند و داشتن آرامش قلبی هست. همچنین طبق تحقیقات پزشکی انجام شده، نماز خوندن، فواید زیادی برای سلامتی بدن و جسم ما داره. مثلا ایستادن در نماز باعث تقویت حالت تعادلی بدن میشه یا مثلا رکوع باعث تقویت ماهیچه های شکم، ستون مهره ها، گردن و غیره میشه. اما آموزش دادن این فریضه مهم و الهی به بچه ها ممکنه خیلی وقت ها سخت و زمان بر و برای بچه ها هم گیج کننده و خسته کننده باشه.

بچه ها حالا دوست دارین نماز خوندن رو راحت‌تر یاد بگیرین؟!

اپلیکیشن واقعیت افزوده آموزش نماز، با بهترین و جدیدترین تکنیک‌های یادگیری و با استفاده از فناوری روز دنیا نماز و وضو رو به صورت انیمیشن سه بعدی و متحرک همراه با تلفظ درست آیات و سوره ها و ترجمه اونها به بچه ها آموزش میده. برای انجام این کار شما میتونین این اپلیکیشن رو از طریق مارکت‌های کافه بازار، سیب اپ و غیره دانلود و روی تبلت و گوشی‌های هوشمندتون نصب کنین و از قسمت‌های مختلف اون به وسیله‌ی دوربین دستگاهتون استفاده کنین.

از قابلیت‌های دیگه این اپلیکیشن آموزشی، سه زبانه بودنش هست که بچه ها میتونن ترجمه آیات و سوره ها رو به زبان‌های فارسی، انگیلیسی، عربی هم یاد بگیرن. اپلیکیشن واقعیت افزوده نماز این امکان رو هم به بچه ها میده تا بتونن با شخصیت کارتونی درون اپلیکیشن عکس بگیرن و به دوستاشون و یا اعضای خانواده‌ شون نشون بدن. همچنین این بسته آموزشی که شامل چادر نماز، سجاده، مهر و تسبیح هست میتونه هدیه خیلی خوبی برای جشن تکلیف بچه‌ها باشه.

 

اشتراک گذاری پست