سیاست حفظ حریم خصوصی

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

برای دریافت و استفاده از اپلیکیشن واقعیت افزوده آموزش نماز سارا، لازم است تا اطلاعاتی مانند کد کشور و تلفن همراه  خود را در اختیار ما قراردهید. . یک کد اعتبارسنجی برای ورود به اپلیکیشن دریافت خواهید کرد که یکبار مصرف بوده و پس از استفاده باطل می گردد. دریافت تلفن همراه شما نیز صرفا برای ثبت نام و خدمات بیشتر، ارسال اعلان‌های مهم و باخبر کردن شما از رویدادها و تخفیف‌های ویژه است.

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

طراحی اپلیکیشن بصورت آفلاین انجام شده و فقط در صفحه ورود بصورت آنلاین می باشدکه اطلاعات بر روی سرورهای ایمن ما ذخیره و توسط فایروال‌های مستحکم محافظت خواهند شد.

چه استفاده ای از فایل‌ها و اطلاعات شما خواهد شد؟

چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و پرونده‌های شما هستیم..

اطلاعات شخصی شما نیز صرفا جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌شده نگهداری می‌شوند تا در سفارشات و مراجعات آینده بتوانید به راحتی وارد اپلیکیشن شوید و از اپلیکیشن استفاده نمایید.

ما هم از اسپم متنفریم و پیام‌های تبلیغاتی را برای کاربرانمان ارسال نخواهیم کرد.

 تا چه مدت، اطلاعات‌تان را نگهداری می‌کنیم؟

اگر در اپلیکشین ثبت نام کنید، داده‌های آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان پیگیری و فعالسازی مجدد به‌صورت خودکار تا 2 مرتبه مقدور می‌باشد و نیازی به نگه داشتن شماره اسکرچ ها نمی باشد.

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

همچنین کلیه کارمندان موظفند نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات مشتریان به‌کارگیرند. محرمانگی و قرارندادن این اطلاعات در اختیار دیگران یکی از شروط اولیه همکاری ما با ایشان است.

اطلاعات تلفن همراه شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت.

به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات مشتریان اعم از  مشخصات تلفن همراه،  و … حفاظت و حراست نماییم. تمامی حقوق مادی و معنوی سفارشات انجام شده توسط ما متعلق به کاربران و کارفرمایان خواهد بود.

 

شرکت پارس ساوا دارای نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و در قالب شرکت رسمی ثبت شده در زمینه خدمات و محصولات واقعیت افزوده فعالیت می‌کند.