2- ثبت سفارش

با ورود به صفحه "سفارش  و  انتخاب گزینه ی  "جزییات" سفارش مورد نظر را انتخاب کنید و سپس با زدن گزینه ی"ثبت نظر" نظر خود را ثبت کنید. توجه کنید فقط در صورت ثبت نظر برای کالای خریداری شده و در صورت تایید آن به شما امتیاز تعلق می گیرد.
سفارشات با حجم بالا را از طریق باربری وطن در مشهد ارسال می کنیم.
مشهد (سناباد) 38458650 -051
مشهد (استقلال) 051-36012551
کرایه حمل از نمایندگی باربری تا محل تحویل ( درب منزل یا محل کار) توافق مشتری با نماینده باربری می باشد.
وارد سایت پارس ساوا شوید. روی گزینه حساب کاربری> سفارش ها کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات می توانید سفارش خود را ببینید.
اگرتا تاریخ ارسال، کالا آماده ارسال نشود، صبح همان روز پیامکی برای شما جهت اطلاع رسانی تاخیر تحویل سفارش ارسال می شود.  
پس از تایید سفارش امکان تغییر آدرس در سایت وجود ندارد، اما اگر سفارش شما از انبار ارسال نشده باشد می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و آدرس  سفارش خود را تغییر دهید.  
ارسال این نوع کالاها، مشمول هزینه ارسال است و به صورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) انجام می‌شود  لازم است چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.  
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: http://itemtracking.post.ir شماره مرسوله 24 رقمی پست برای شما از طریق پیامک ارسال شده و همچنین می توانید با مراجعه به "پشتیبانی> پیگیری سفارش" خود اطلاعات را دریافت کنید.  
بله، کالاهایی که در پارس ساوا به فروش می رسد، دارای اصالت است .

بستگی به انتخاب نحوه ارسال دارد.

"پیک موتوری در مشهد" حداکثر زمان تحویل به گیرنده، ۲۴ ساعت است. "پست پیشتاز" در داخل کشور از 24 الي 72 ساعت یعنی 1 الی 3 روز بعد از ارسال به مقصد می‌رسند. "باربری"  
در صورتی که قبل از ساعت ۱۲ ظهر (پنج‌شنبه‌ها ساعت ۱۰)  بسته خود را پست کرده باشید، بسته شما در همان روز ارسال می‌شود. در نظر داشته باشید که در روزهای تعطیل سرویس‌دهی انجام نمی‌شود. برای اطلاع از ساعت کاری اداره پست کلیک کنید.
  توجه: اگر درخواست ارسال با پست سفارشی را دارید با پشتیبانی تماس بگیرید.  
خیر، بعد از صادر شدن فاکتور امکان هیچ تغییری وجود ندارد.